Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чотирьох суддів усунули з посад

0 90

Вища кваліфікаційна комісія суддів України задовольнила клопотання генпрокурора про відсторонення чотирьох суддів від посад у зв’язку з їх притягненням до кримінальної відповідальності

Відповідне рішення ВККСУ ухвалила на засіданні 22 квітня, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

Йдеться про суддів Солом’янського районного суду Києва Демидовську А.І. та Макуху А.А., Черняхівського районного суду Житомирської області Бруховського Є.Б., Бабушкінського районного Дніпропетровська Решетніка М.О.

Судді Солом’янського райсуду Києва підозрюються в хабарництві (ч. 3 ст. 368 КК України — одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, хабара у значному розмірі за виконання дій в інтересах третьої особи з використанням наданої їй влади).

Суддя Бруховський з Житомирської області підозрюється у вчиненні такого самого кримінального правопорушення.

Суддя Решетнік з Дніпропетровська підозрюється у завідомо незаконному затриманні (ч. 3 ст. 371 та ч. 2 ст. 375 КК України) учасників мирної акції протесту, яка відбулась 26 січня 2014 року біля будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Суддя обрав запобіжні заходи у виді тримання під вартою та домашнього арешту, чим порушив конституційне право громадян на свободу та особисту недоторканність.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар