Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Чорного трансплантолога» Зіса екстрадували в Ізраїль

0 15

Генеральна прокуратура України вночі 19 жовтня екстрадувала ізраїльського хірурга Міхаеля Зіса, який розшукувався Ізраїлем для притягнення до кримінальної відповідальності за торгівлю людьми з метою вилучення органів, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, вимагання, шахрайство за обтяжуючих обставин, використання підроблених документів.

Про це «proUA» повідомила прес-служба МВС.

Таким чином, зазначають у міліції, ГПУ задовольнила запит Міністерства юстиції Ізраїлю щодо видачі Зіса правоохоронним органам цієї країни.

Нагадаємо, у жовтні 2007 року у Донецьку працівники міліції затримали громадянина Ізраїлю, уродженця України, який розшукувався правоохоронними органами Молдови за обвинуваченням у торгівлі людьми, вербуванні та перевезенні осіб з метою вилучення органів для трансплантації, здійсненні цього шляхом введення потерпілих в оману.

Також Зіс розшукувався правоохоронними органами Ізраїлю, які надіслали запит щодо видачі Зіса.

Не зважаючи на цей запит, фактичну передачу громадянина З. було відстрочено, оскільки він притягувався до кримінальної відповідальності в Україні. Так, Головним управлінням МВС України Донецької області було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.149 «Торгівля людьми» Кримінального кодексу України. Постановою районного суду Донецька від серпня 2009 року провадження у кримінальній справі стосовно З. було закрито у зв’язку з амністією.

Джерело:

proUA

Залиште коментар