Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чоловік підпалив суд на помсту за рішення про аліменти

0 16

Міліціонери затримали палія районного суду в Гребінці Полтавської області.

Про це УНІАН повідомив начальник ЦГЗ ГУ МВС України в Полтавській області Юрій СУЛАЄВ.

За його словами, міліція і фахівці МНС розслідують підпал, що стався 20 червня в будівлі Гребінківського районного суду. О 7.40 того дня робітниця суду, яка прийшла першою, побачила розбите вікно і сліди пожежі. На підлозі всередині приміщення знайшли скляну пляшку із залишками запалювальної суміші. В цілому, вогнем було знищене підвіконня на площі 0,5 м в кімнаті засідань суду. Окрім цього, вогнем частково пошкоджені стіни, меблі, штори, документація служби судових розпорядників і частина архівних справ.

«Нами вже затриманий житель Гребінки. Він заявив, що кинув у вікно пляшку із запалювальною сумішшю, щоб помститися суду за ухвалене рішення про стягнення з нього аліментів», – повідомив Ю.СУЛАЄВ.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар