Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Члени ВРЮ Портнов, Ківалов і Шаповал – прийняли присягу

0 15

Члени Вищої ради юстиції Валентин Барбара, Костянтин Кравченко, Олександр Волков, Сергій Ківалов, Андрій Портнов і Володимир Шаповал прийняли присягу.

Члени ради зачитали текст присяги з трибуни Ради, після чого перший заступник голови Ради Олександр Лавринович привітав їх.

За даними прес-служби ВРЮ, Барбара, Кравченко і Волков можуть приступати до виконання обов’язків членів Вищої ради юстиції вже з четверга, оскільки термін повноважень попередніх делегатів у Вищу раду юстиції від з’їзду суддів вже закінчився.

Ківалов, Портнов і Шаповал зможуть приступити до виконання обов’язків членів Вищої ради юстиції лише в березні 2010 року, коли закінчиться термін повноважень членів Вищої ради юстиції, призначених попереднім, 2-м Всеукраїнським з’їздом представників юридичних вищих учбових закладів і наукових установ (Віктор Медведчук, Володимир Андрейцев і Ківалов).

Нагадаємо, 30-го травня 3-й Всеукраїнський з’їзд представників юридичних вузів і наукових установ вибрав членами Вищої ради юстиції депутатів Ради Ківалова (фракція Партії регіонів), Портнова (Блок Юлії Тимошенко) і голову Центральної виборчої комісії Шаповала.

В грудні 2007 року з’їзд суддів призначив членом Вищої ради юстиції заступника голови Ради суддів Волкова, а в кінці 2008 року – голову Судової палати у господарських справах Верховного суду Барбару і суддю Верховного суду Кравченка.

Згідно Конституції, Вища рада юстиції складається з 20 членів.

Рада, Президент, З’їзд суддів, з’їзд адвокатів, з’їзд представників юридичних вищих учбових закладів і з’їзд представників наукових установ призначають до складу ради по 3 члени, а всеукраїнська конференція працівників прокуратури – 2 членів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар