Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Черновецький ввів плату за вхід на кладовища

0 26

Голова Київської міської державної адміністрації, київської міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження, згідно якого в Києві введено платний вхід на міські кладовища.

Про це повідомив сьогодні журналістам заступник голови КМДА Віталій Журавський, коментуючи інформацію про дзвінки від киян, які заявляють, що від них вимагали гроші за вхід на кладовище, передає УНІАН.

«Встановили платний вхід. Я можу фіксувати це», – сказав Журавський. Він сказав, що зараз не може назвати точну ціну за вхід на кладовище. «Там по різних кладовищах різна ціна. Але ціна встановлена», – сказав Журавський.

На уточнююче питання, керуючись чим введено плату за вхід адміністраціями кладовищ, і чи є це розпорядженням мерії, яке вже підписав київський міський голова, Журавський відповів: «Так».

Джерело:

proUA

Залиште коментар