Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Черновецький братиме з киян більше за розблокування коліс

0 10

У Києві діють нові тарифи за розблокування коліс та евакуацію транспортних засобів на штраф-майданчик. Відповідні тарифи оприлюднені на офіційному веб-порталі столичної влади.

Як сьогодні повідомили в комунальному підприємстві «Київтранспарксервіс», нові тарифи на блокування і розблокування коліс припаркованих з порушеннями транспортних засобів діють з 1 листопада ц.р. У той же час, нові тарифи за евакуацію були введені місяцем раніше.

Згідно оприлюдненої інформації, водій при блокуванні коліс його автомобіля повинен сплатити за розблокування від 150 до 300 грн. Тариф встановлений відповідно до зони паркування. Так, в І зоні (в межах пл. Європейської, вул. Трьохсвятительської, вул. Михайлівської, вул. Великої Житомирської, вул. Володимирської, вул. Льва Товстого, площі Льва Товстого, вул. Великої Васильківської, вул. Саксаганського, вул. Еспланадної, вул. Басейної, вул. Шовковичної, вул. Грушевського, пл. Європейської) розмір плати найдорожчий – 300 грн. за один транспортний засіб. У ІІ зоні (вул. Ярославська, пров. Ярославський, вул. Нижній Вал, вул. Глибочицька, вул. Артема, вул. Мельникова, вул. О.Теліги, вул. Довженка, вул. Індустріальна, б-р Чоколовський, пр. Червонозоряний, площа Московська, б-р Дружби Народів, Набережне шосе, вул. Набережно- Хрещатицька тариф затверджений на рівні 222 грн.; у ІІІ зоні (решта вулиць м. Києва від меж ІІ територіальної зони до меж м. Києва) – 150 грн.

Раніше тариф за блокування-розблокування коліс транспортних засобів складав 100 грн. по всьому Києву.

Тариф за евакуацію автомобіля на штраф-майданчик залежить від категорії, до якої віднесено транспортний засіб.

Дешевше за все обійдеться забрати машину зі штраф-майданчика власникам ВАЗів, ГАЗів, ОКИ, ЗАЗів, “Москвичів” і автомобілів “Волинь” – це машини І-ї категорії. Для них тариф за доставку евакуатором машини на спецмайданчик встановлений у розмірі 13 грн. за 1 км., завантаження і розвантаження машини – 200 грн.

До ІІ-ї категорії віднесені автомобілі з об’ємом двигуна до 1,5 тис. куб. см включно. Для них, відповідно, затверджений тариф 15 грн. і 250 грн.

ІІІ категорію складають машини з об’ємом двигуна від 1,5 тис. куб. см до 1,8 тис. куб. см включно. Для них затверджена вартість доставки авто на штраф майданчик – 20 грн. за 1 км. та вартість завантаження і розвантаження машини на (с) евакуатор – 300 грн.

До IV категорії відносяться транспортні засоби з об’ємом двигуна від 1,8 тис. куб. см до 2,5 тис. куб см: відповідно тарифи складають 30 грн. за км. і 400 грн.

За машину з об’ємом двигуна від 2,5 тис. куб. см до 3,5 тис. куб. см власникові доведеться сплатити 40 грн. за кожен кілометр відстані до штраф-майданчику з місця паркування і 500 грн. за завантаження-розвантаження.

Господарям автомобілів з об’ємом двигуна понад 3,5 тис. куб. см встановлені найвищі тарифи – 50 грн. за км. і 600 грн. за завантаження і розвантаження транспортного засобу.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар