Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Черговий звіт з регіонів: на Донеччині виявлено 35 злочинних угруповань

0 10

На Донеччині правоохоронними органами протягом 2011 року було виявлено 35 злочинних угруповань, які скоїли 236 злочинів. Про це сьогодні на колегії, присвяченій підсумкам роботи органів прокуратури Донецького регіону у 2011 році, сказав прокурор області Володимир Вишинський. За його словами, із цих 236 злочинів, 92% було виявлено безпосередньо спецпідрозділами по боротьбі з організованою злочинністю.

До кримінальної відповідальності притягнуто 157 членів організованих груп, із них дві третини були взяті під варту у ході досудового слідства.

За закінченими кримінальними справами встановлено матеріальних збитків на суму 12 млн. грн., з яких третина (4,5 млн. грн.) відшкодована у ході слідства, що удвічі перевищує показники по Україні, підсумував прокурор області.

Теги:

ГПУ, організована злочинна група

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар