Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Черговий З’їзд суддів України відбудеться 22 лютого

0 16

22 лютого 2013 року відбудеться 11-й З’їзд суддів України. Одним з головних питань, яке буде розглядатиметься, стане призначення судді Конституційного Суду (в кінці листопада поточного року одному з суддів КСУ виповнюється 65 років). Персональний склад делегатів З’їзду визначать до 1 грудня 2012 р.

Захід відбудеться в залі Верховного Суду України, який знаходиться в Кловськом палаці. Зал вміщає 200 осіб і передбачає можливість електронного голосування.

На порядку денному, крім призначення судді КСУ, заслуховування звітної інформації від рад суддів, голови Державної судової адміністрації України, а також Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Окрім цього на З’їзді буде розглянуто звернення до суб’єкта законодавчої ініціативи з пропозицією по врегулюванню надмірного робочого навантаження на суддів, а також затверджений Кодекс суддівської етики, повідомляє Юрліга.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар