Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Черговий “земельний” хабар на Київщині

0 14

Співробітники СБУ затримали землевпорядника та голову Абрамівської сільської ради Вишгородського району Київської області.

Зловживаючи службовим становищем, посадовці вимагали у громадянина України хабар за розробку документації на земельну ділянку 1,6 га під індивідуальну забудову. Позитивне вирішення питання, про відведення у власність землі у мальовничому районі Київщини, чиновники оцінили у 48 тис. доларів США.

11 серпня ц.р. співробітники СБУ затримали посадовців «на гарячому» під час одержання хабара.

За матеріалами СБУ прокуратурою Київської області стосовно посадовців порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.4 ст.368 (одержання хабара) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Запобіжним заходом обрано утримання під вартою.

Ведеться слідство.

Теги:

хабарництво

Джерело:

СБУ

Залиште коментар