Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чергова спроба розтрати від Служби зайнятості

0 10

Для проведення держзакупівель навчальним центром Державної служби зайнятості були проведені відкриті торги, переможцем яких стало відкрите акціонерне товариство. Відповідно до договору, який було укладено з товариством, навчальний центр перерахував на його адресу 77,5 млн. гривень.

Однак така значна сума у посадовців товариства викликала бажання дещо збагатитися за державний кошт, повідомили в Міністерстві доходів і зборів. Для цього 36,6 млн. грн. вони перерахували на адреси інших підприємств у якості оплати за товарно-матеріальні цінності. Жодних поставок не відбулося, а перераховані контрагентам гроші були використані на власні потреби.

Наразі діяльність відкритого акціонерного товариства призупинена, проводиться його реорганізація.

За фактом розтрати державних коштів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч.5 ст.191 КК України, та розпочате кримінальне провадження.

Теги:

Державна служба зайнятості, Міністерство доходів і зборів України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар