Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чергова реформа: до 2015 р. міліція буде реорганізована в поліцію

0 14

Міністерство внутрішніх справ України збирається реорганізувати міліцію в поліцію до 2015 р. Про це на засіданні комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності сказав заступник міністра внутрішніх справ Сергій Черних, повідомляє прес-служба Управління МВС України на Придніпровській залізниці.

“Реформування міністерства на першому етапі доцільно почати з створення національної поліції України як центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямована і буде координуватися Кабінетом міністрів через міністра внутрішніх справ”, – сказав заступник міністра. За його словами, очікується, що практичний етап реформування органів внутрішніх справ планується реалізувати в 2013-2015 рр. Черних зазначив, що для реорганізації міліції в поліцію необхідно внести зміни в існуючий закон “Про міліцію” або прийняти інший закон “Про поліцію”.

Заступник міністра також підкреслив, що національна поліція повинна забезпечити виконання основних правоохоронних функцій, які зараз виконують структурні підрозділи МВС: забезпечення громадської безпеки і безпеки дорожнього руху, боротьбу із злочинністю, захист прав і свобод громадян, розслідування злочинів. При цьому поліція повинна складатися з кримінальної поліції, поліції цивільної безпеки, фінансової поліції, транспортної поліції та спеціальної поліції.

На другому етапі реформування планується створити Державне бюро розслідувань і реформувати Внутрішні війська.

Нагадаємо, в жовтні 2012 року тодішній міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що почав реформу системи органів МВС своїми силами.

Теги:

Міністерство внутрішніх справ України

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар