Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Через 2 роки суд визнав незаконним рішення Луганської облради про статус російської мови

0 13

Донецький апеляційний адміністративний суд визнав незаконними пункти 1, 4 рішення Луганської облради від 25 квітня 2006 року №2/13.

Про це Луганск-proUA повідомив глава Луганського обласного відділення КВУ Олексій Свєтіков

Нагадаємо, що в п. 1 цього рішення Луганська облрада вирішила, що російська мова є в Луганській області регіональною, а в п. 4 запропонувала органам влади і місцевого самоврядування забезпечити можливість для громадян звертатися в об’єднання громадян російською мовою.

Керівник подібного об’єднання – Луганської обласної організації Української республіканської партії «Собор» – Анатолій Назаренко визнав ці пункти рішення облради незаконними і 5 травня 2006 року оскаржив їх в Ленінському районному суді Луганська. Через 20 місяців, 26 грудня 2006 року, Ленінський суд задовольнив позов частково: скасував пункт перший, і залишив в силі пункт четвертий.

Обласна рада не погодилася з таким судовим рішенням і оскаржила його в апеляційному порядку.

Донецький апеляційний адміністративний суд погодився з апелянтом в тому, що рішення Ленінського суду дійсне незаконно. Але погодився і з представниками Анатолія Назаренка в тому, що незаконними є пункти 1, 4 рішення самої облради.

Таким чином, початковий позов Анатолія Назаренка задоволений в повному обсязі.

Інтереси Анатолія Назаренка в суді представляли юристи Луганського відділення Комітету виборців України.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар