Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Через 13 років справа про вбивство віце-прем’єра Криму надійшла до суду

0 11

До суду направлено кримінальну справу за фактом убивства заступника голови Ради міністрів АР Крим Олександра Сафонцева, яке було скоєне у 1998 році. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури.

“Прокуратурою АР Крим закінчено досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням чотирьох членів злочинної групи, яка діяла на території Керченського півострова впродовж 1994-2005 років. Обвинуваченим інкриміновано вчинення особливо тяжких злочинів, зокрема бандитизму, спричинення тяжких тілесних ушкоджень, а також вбивства в 1998 році заступника голови Ради міністрів АР Крим Олександра Сафонцева”, – сказано в повідомленні ГПУ.

Стосовно всіх обвинувачених обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

1 лютого минулого року в Україну із Іспанії був екстрадований підозрюваний в убивстві Олександра Сафонцева.

10 вересня 2009 року в іспанському місті Лас-Пальмас поліція заарештувала 33-річного Олега Єремєєва – підозрюваного у безпосередньому виконанні вбивства Сафонцева. За версією слідства, Єремєєв заклав бомбу з дистанційним управлінням в урну на турбазі «Таврія» у Сімферополі. Внаслідок вибуху Сафонцев отримав численні тяжкі поранення і пізніше помер у лікарні. Основною версією вбивства вважається усунення конкурента під час виборчої кампанії.

Теги:

кримінальна справа

Джерело:

КиївПост

Залиште коментар