Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чехія змінила правила видачі віз громадянам України

0 14

За інформацією Посольства Чехії в Україні, віднині громадяни України можуть подавати заяви на оформлення візи та дозволу на перебування у Чеській Республіці до консульського відділу за місцем свого проживання. Про це повідомив речник Міністерства зовнішніх справ України Олександр Дикусаров.

“Консульський відділ Посольства Чехії у Києві: до нього належать Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області. Генеральне консульство у Львові обслуговує Волинську, Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Рівненську, Тернопільську та Чернівецьку області. Генконсульство у Донецьку – це Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Харківська, Херсонська області, місто Севастополь та АР Крим”, – повідомив О.Дикусаров.

Також, згідно з угодою між урядами України і Боснії та Герцеговини, громадяни України відтепер зможуть перебувати у цій балканській державі без віз. “Громадяни України можуть перебувати або проїздити транзитом через Боснію та Герцеговину на підставі проїзних документів, дійсних для виїзду за кордон. Без віз українці можуть перебувати у Боснії не довше ніж тридцять днів упродовж двох місяців від дня в’їзду”, – уточнив О.Дикусаров.

Теги:

візовий режим

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар