Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Чехія виплатить українцям компенсації за ошуканство в консульстві у Львові

0 9

Ошуканство полягало в тому, що львівське консульство підтримувало телефонічний зв’язок з клієнтами через посередництво приватної компанії, яка стягала за кожен дзвінок 300 крон. «Люди платили, – каже адвокат потерпілих Ян Копржіва, – і не знали, за що. А тож мусили захищатися і вимагати повернення грошей».

У червні 2010-го судді дійшли висновку, що вимоги позивачів цілком обґрунтовані, з чим міністерство закордонних справ не погодилось, оскарживши судову ухвалу. Празький міський суд у своєму рішенні (цього разу остаточному) записав, що міністерство не мало законних підстав навіть для оскарження, а тим більше – для зволікання з виплатої компенсацій.

Ошуканих чеськими дипломатами українців – 161, сума загального відшкодування, яку майже рік тому визначив суд нижчої інстанції, – 70 тисяч крон (приблизно 35 тисяч українських гривень).

На жаль, пише газета Lidové noviny, з українцями розрахується чеська держава, а не приватна компанія, яка заробила на них десять мільйонів крон. Подив газети викликає і те, що нікого з акторів львівської афери так і не було покарано.

Теги:

шахрайство

Залиште коментар