Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Час мафії, політиканів і жебраків

0 11

Згідно з даними соціологічного опитування, проведеного Інститутом соціології НАН України у квітні поточного року, 47,8% населення вважають нинішній період часом злочинців і шахраїв, 44% – політиканів, 40% – жебраків. Лише незначна частина опитаних визначила сьогодення як час моральних авторитетів (11%), талантів (7,5%), професіоналів (7%).

На думку переважної частини населення, провідну роль у житті українського суспільства відіграють такі соціальні групи, як мафія та злочинний світ (39,6%), підприємці та бізнесмени (37%), лідери політичних партій (31%) і чиновники (30%).

Порівняно з 1994 роком суттєво зменшилося визнання населенням ролі робітників (із 23% до 15%), селян (з 21% до 10%), інтелігенції (з 16% до 10%), керівників державних підприємств (з 16% до 11%) і сільськогосподарських підприємств (з 11% до 5%).

Опитування було проведено у рамках багаторічного проекту Інституту соціології НАН України “Моніторинг соціальних змін”, який триває з 1992 року. Було опитано 1,2 тис. респондентів за репрезентативною вибіркою.

Теги:

соціологічне опитування

Залиште коментар