Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Буковинському «лозинському» висунуто звинувачення

0 21

Колишньому голові Заставнівської райдержадміністрації Михайлу Бойчуку, двом його родичам і двом охоронцям приватного ставка, які 16 квітня жорстоко побили чотирьох рибалок, прокуратура Чернівецької області висунула звинувачення за ознаками ч. 3 ст. 365 і ч. 2 ст. 127 КК. Як повідомили в прес-службі прокуратури, чотирьом компаньйонам колишнього голови РДА висунуто звинувачення 28 квітня, а самому Бойчуку – 4 травня. Чотирьом підозрюваним Шевченківський районний суд Чернівців обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Постановами апеляційного суду ці судові рішення залишені чинними.

Бойчук з 22 квітня перебуває на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділенні лікарні швидкої медичної допомоги Чернівців з діагнозом мікроінсульт. Водночас у прокуратурі області зазначили, що слідчий, який веде цю справу, “призначив комісійну судово-медичну експертизу реального стану здоров’я підозрюваного. Бойчуку обрано запобіжний захід у вигляді застави у сумі 50 тис. грн”.

За місцем проживання підозрюваних проведені обшуки. За їх результатами у Бойчука вилучено шість одиниць зареєстрованої зброї – травматичний пістолет, рушниці і автомат, а ще в одного з підозрюваних – дві рушниці.

21 квітня слідчим обласної прокуратури було внесено постанову про забезпечення всім постраждалим у цій кримінальній справі рибалкам заходів безпеки у вигляді особистої охорони. Проте 28 квітня всі четверо рибалок звернулися з письмовими заявами про “зняття з них заходів безпеки особистої охорони у зв’язку з тим, що їм ніхто не загрожує”.

“Досудове слідство у справі триває. Перевіряються інші відомості громадян щодо протиправних, на їхню думку, дій колишнього голови райдержадміністрації. Хід розслідування перебуває на особливому контролі прокурора області”, – повідомили в прокуратурі Чернівецької області.

Нагадаймо, 16 квітня в райцентрі Заставна четверо озброєних рушницями чоловіків у присутності Бойчука жорстоко побили чотирьох місцевих мешканців, які вирішили порибалити на одному з платних ставків Блакитна нива. За словами постраждалих, “охоронці ставка” били їх бітами, приковували наручниками до бетонних стовпів, погрожували вбити і опустити тіла на дно ставка, “для прикорму риб”, а також стріляли з рушниць в повітря, коли заляканим людям дали три хвилини, щоб втекти. Одному з рибалок рушницею вибили зуби. Ще один рибалка до 18 квітня лежав у лікарні з проламаним черепом, проте його виписали з лікарні і “зробили документи, що він вдарився у себе вдома”.

19 квітня прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу стосовно Бойчука. Також було порушено кримінальну справу щодо його брата, зятя і двох охоронців за ст. 27, ч. 3 ст. 365 і ч. 2 ст. 127 КК.

20 квітня Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про звільнення Бойчука з посади голови Заставнівської РДА.

Теги:

Бойчук Михайло, кримінальна справа

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар