Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Бухгалтеру не вдалося заволодіти 10 млн. гривень

0 23

Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Дніпропетровській області направлено до суду кримінальну справу з обвинувачення головного бухгалтера одного з відкритих акціонерних товариств області у вчиненні злочинів, передбачених статтями 15 частиною 2 (замах на злочин), 191 частиною 5 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 367 частиною 2 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Для заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах злочинниця під час торгівлі металами умисно внесла неправдиві відомості у звітні документи підприємства, сформувавши таким чином незаконний податковий кредит з податку на додану вартість у розмірі 10 млн. грн. та заявила його до відшкодування з бюджету.

Справа призначена до судового розгляду.

Теги:

ДПА, відшкодування ПДВ

Джерело:

ДПА

Залиште коментар