Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Бродський пропонує підвищити податок спрощенцям

0 13

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський вважає, що п’ятирічне звільнення від податків має стосуватися тільки сімейного бізнесу, а тим, хто працює на спрощеній системі, треба не тільки залишити, але й підвищити податок.

Про це Бродський заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

«Малий бізнес в моєму розумінні – це сімейний бізнес, це коли ти заходиш в кафе, там написано: «У Петра», «У Васі», «У Феді»… ти приходиш до нього в гості, його сім’я тримає кафешку, вони самі всі там роблять, самі миють посуд, самі прибирають і самі заробляють собі на життя. П’ять років ми не повинні їх чіпати», – сказав Бродський.

Стосовно ж податку з інших підприємців, які працюють на спрощеній системі, на думку Бродського, це питання потрібно передати в компетенцію місцевих органів влади. «Ми зробимо якусь шкалу, це буде моя пропозиція, від 200 гривень… і обмежимо якоюсь сумою і скажемо: місцеві органи влади, будь ласка, самі ухвалюйте рішення… Якщо з підприємців знущаються місцеві чиновники, підвищити буде складно, буде бунт в місті, а якщо все добре, всі задоволені, вони зустрінуться, переговорять і потрохи почнуть піднімати цей податок самі. Але не відразу. Спочатку ми знімемо всі перевірки, скоротимо документообіг, змусимо всі регуляторні акти скасувати», – сказав він.

Джерело:

proUA

Залиште коментар