Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Брати Клюєви купили банк «Національний кредит»

0 18

Банк «Національний кредит», в якому мораторій на задоволення вимог кредиторів подовжений до 18 грудня, проданий двом інвесторам. В ході операції з викупу нинішніх і нових акцій Андрій Оністрат і бізнесмени Андрій і Сергій Клюєви одержать приблизно по 48% банка, пише «КоммерсантЪ-Украина».

Як пише видання, 31 серпня завершилося закрите розміщення акцій додаткової емісії банку «Національний кредит» на 30 млн. грн, проведене для збільшення капіталу до 58,085 млн. грн.

Екс-керівник київського обласного філіалу Укрсоцбанку Андрій Оністрат викупив акції на 28 млн. грн. Решту 2 млн. грн заплатив співвласник «Національного кредиту» Павло Матвієнко, що володів, за даними НБУ на 1 липня, 10,99% акцій банку.

«Я викупив акції на 28 млн. грн, моя частка складе близько 48%. Надалі я збираюся її збільшити мінімум до 60%. Павло Матвієнко викупив з додаткової емісії акції на 2 млн. грн, – сказав Оністрат. – Компанія «Бровари-Інвест» активно скуповувала акції у діючих акціонерів, їх частка повинна була скласти близько 50%».

Як пише видання, ДІК «Бровари-Інвест» одержала у Антимонопольного комітету дозвіл на придбання більше 50% акцій «Національного кредиту» ще 14 серпня. За інформацією джерела видання, близького до операції, ТОВ «Бровари-Інвест» пов’язане з Актив-банком і бізнесменами Андрієм і Сергієм Клюєвими.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк передумав ліквідовувати банк «Національний кредит» – «дочку» Промінвестбанку – оскільки його вирішили купити брати Андрій і Сергій Клюєви.

Джерело:

proUA

Залиште коментар