Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Братів-українців судять в США за тяжкі злочини

0 14

У США до довічного терміну плюс ще 20 років за ґратами засудили українця Омеляна Боцвинюка, обвинуваченого у  торгівлі людьми. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як встановило слідство, 52-річний Боцвинюк разом із братом нелегально доправляв у США мігрантів, яким тут обіцяв роботу.

Серед жертв братів Боцвинюків – приблизно 30 українців. Більшості з них «працедавці» не платили обіцяного. Слідство також з’ясувало, що до багатьох своїх жертв Боцвинюки застосовували фізичне та сексуальне насильство.

Вирок у справі 35-річного Степана Боцвинюка у США очікують сьогодні. Якщо його визнають винним у здирництві, йому загрожуватиме близько 20 років за ґратами.

У справі «родини Боцвинюків» загалом фігурує п’ятеро братів. Омеляна арештували у Берліні і за ордером Інтерполу екстрадували до США, Степана затримали у Південній Каліфорнії у США. Ще три брати залишили США у 2007 році.

Теги:

торгівля людьми

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар