Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Боржники під контролем

0 2

Органи ДПС периодично повідомляють про негативні наслідки наявності податкового боргу у платників податків, серед яких, зокрема, стягнення коштів з рахунків боржників та обмеження виїзду за кордон.

З початку 2020 року з рахунків боржників за оперативними даними стягнуто близько 8,0 млн грн.

Наявність податкового боргу та/або заборгованості з єдиного внеску у фізичних чи юридичних осіб може обмежити право громадянина, фізичної особи – підприємця (керівника юридичної особи) на виїзд за межі України.

З метою забезпечення виконання судового рішення щодо стягнення податкового боргу,  податкові органи звертаються до державної виконавчої служби з ініціативою обмеження у судовому порядку у виїзді боржника за кордон.

З переліком найбільших боржників юридичних та фізичних осіб  можна ознайомитися за посиланням.

 Повний список боржників знаходиться на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/pereliki-/296361.html.

 Також фахівці нагадують, що наявність або відсутність податкового боргу можна  перевірити за допомогою електронного сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес партнера  за посиланням: https://tax.gov.ua/businesspartner

Джерело

Залиште коментар