Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Борис Зайчук: рішення 200 суддів поставили країну на межу фінансової безпеки

0 18

Голова правління Пенсійного фонду України Борис Зайчук переконаний у необ’єктивності багатьох суддів, які виносили рішення щодо чорнобильських виплат. Про це він сказав в інтерв’ю кореспондентові Укрінформу.

“Масштабність та вибірковість підходів просто вражають. По суті, майже 200 суддів поставили країну на межу фінансової безпеки. Рішення стосовно відшкодувань чорнобильців елементарно штампувалися в прямому та переносному значенні. Дійшло до того, що, скажімо, в Іванківському районі Київської області не просто приймалося по 200-300 рішень за день, а робив це один і той самий суддя. Ви думаєте, він розглядав їх як слід?” – обурився Б.Зайчук.

Він наголосив, що на такі засідання навіть не запрошувалися представники ПФ. “Все робилося за спрощеною процедурою. І тут же, мало не під дверима, чекали державні виконавці, аби Пенсійний фонд одразу почав сплачувати кошти”, – зазначив голова правління ПФ.

За його словами, суди взяли на себе відповідальність не тільки по-своєму трактувати пенсійні норми, по суті, вони самі чинили законодавство. “Скажімо, судді, незважаючи на термін давності, приймали рішення про повернення доплат ще з 1996-2000 років. Звідси й виникали такі захмарні суми, як 700, 800 і більше тисяч гривень”, – пояснив Борис Зайчук.

Він зауважив, що за 11 місяців 2011 року Пенсійний фонд спрямував на задоволення судових рішень 5,9 млрд грн, а залишилися не профінансованими ще 2,3 млрд грн.

Теги:

судове рішення

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар