Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Боротьба з піратами

0 38

Правоохоронні органи України закрили черговий великий піратський інтернет-ресурс – my-hit.ru, пише “Комерсант-Україна” в статті “Кінець фільмів”.

Як повідомляється, позов був поданий юридичною компанією, що співпрацює з такими телегрупами, як “1+1”, “StarLightMedia”, “Медіа Група Україна”.

Експерти відзначають, що, у зв’язку із загрозою застосування до України санкцій з боку США за поширення піратського контента боротьба з такими ресурсами зараз активізувалася.

В рамках досудового слідства минулої п’ятниці співробітники МВС вилучили сервери одного з найбільших українських онлайн-кінотеатрів my-hit.ru.

“Ми провели обшуки в двох київських дата-центрах і офісі компанії в одному з регіонів”, – розповіли у відділі по боротьбі з кіберзлочинністю МВС.

На сайті було розміщено понад 20 тисяч фільмів і іншого контента, доступного для онлайн-перегляду і скачування через протокол BitTorent. Cервери сайту розміщені в Україні, але більше половини його аудиторії, за даними сервісу су-pr.com, припадає на Росію (на Україну – близько 10%).

Компанія ICM, що захищає інтереси правовласників в інтернеті, називала ресурс п’ятим за популярністю піратським сайтом рунета.

Згідно даним слідства, сайт був закритий на підставі скарги юркомпанії Віндекс, що представляє інтереси розробників ПО Adobe Systems, Graphisoft, Nav N Go і медіагруп “1+1”, “StarLightMedia” (SLM), “Медіа Група Україна” (МГУ) і НТКУ.

Нагадаємо, що саме за ініціативою цієї юрфирми на початку 2012 року МВС провело обшуки в офісі найбільшого українського файлообменника ex.ua.

Теги:

інтелектуальна власність

Джерело:

Подробности

Залиште коментар