Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Боротьба із заторами по-китайськи

0 25

У Пекіні вступили в дію нові правила, які, згідно планам влади, мають послабити серйозні транспортні проблеми китайської столиці.

У 2011 році власті дозволять зареєструвати лише 240 тис. автомобілів, що складає третину від показника 2010 років. Нові автомобільні номери видаватимуться за допомогою лотереї. Близько 90% квоти на нові машини розподілятиметься між мешканцями міста. Жителі інших регіонів будуть зобов’язані отримувати дозвіл на в’їзд до Пекіна.

У години «пік» місто стоїть в багатокілометрових заторах. Власті вважають, що скорочення числа нових автомобілів зможе у певній мірі пригальмувати погіршення транспортної і екологічної ситуації в місті.

Згідно новим правилам, урядовим установам буде заборонено збільшувати свій автопарк протягом наступних 5 років. В той же час влада відклала введення плати за в’їзд до центральних частин міста, відзначивши, що пропозиція має бути вивчена детальніше.

Джерело:

GZT

Залиште коментар