Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Борець із корупцією попався на хабарі

0 21

Прокуратурою Запорізької області закінчено розслідуванням і направлено до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя кримінальну справу стосовно Б., головного спеціаліста з питань запобігання та протидії корупції посад при керівництві Контрольно-ревізійного управління в Запорізькій області, який, будучи посадовою особою правоохоронного органу, використовуючи своє службове становище, отримав від С. грошові кошти у сумі майже 16 тис. грн для передачі в якості хабара вищестоящим посадовим особам КРУ в Запорізькій області за призначення С. на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта сектора внутрішнього аудита КРУ в Запорізькій області.

Отримані гроші Б., не маючи наміру передавати їх посадовим особам КРУ в Запорізькій області в якості хабара, привласнив. Указана особа обвинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.369, ч.1 ст.190, ч.3 ст.364 Кримінального Кодексу України. Обвинувачений перебуває під вартою.

Теги:

корупція, хабарництво

Залиште коментар