Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Болгарія спростила візовий режим для українців

0 15

Міністерство закордонних справ Болгарії видало розпорядження про запровадження заходів щодо полегшення візового режиму для громадян України, а також Росії, Білорусі і Молдови. Про це повідомила прес-служба МЗС Болгарії, передає «Укринформ».

Заходи запроваджуються для залучення туристів із цих країн до Болгарії. Візи для організованих туристів видаватимуться протягом 10 календарних днів після надходження заяви і документів (нинішній термін – від 10 до 30 днів).

Особам, які беруть участь у міжнародних молодіжних спортивних і культурних заходах, видаватимуться безплатні візи. Безплатними будуть також візи для учнів і викладачів, які здійснюють поїздки з метою навчання, для науковців, представників громадських (некомерційних) організацій у віці до 25 років, що беруть участь у семінарах, конференціях, спортивних і культурних заходах.

Такі ж візи оформлятимуться учасникам програм культурного, наукового, спортивного обміну, організованих містами-побратимами.

Джерело:

proUA

Залиште коментар