Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Близько 5,5 тисячі посад буде виділено для набору в патрульну поліцію

0 20

16 червня Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив під час наради за участі керівників МВС та Національної поліції України, що близько 5,5 тисячі посад буде виділено для набору в патрульну поліцію.

Сергій Князєв зазначив, що в країні стартував набір до підрозділів патрульної поліції. Загалом планується набрати більше п’яти тисяч співробітників. Вони будуть задіяні для укомплектування підрозділів патрульної поліції, зокрема, дорожньої патрульної поліції, груп швидкого реагування та патрулів на місцях.

«Новостворені підрозділи тактичної поліції – це новела, яка вбере найкращий досвід підрозділів поліції особливого призначення та користуватиметься сучасним європейським методом роботи», – повідомив Сергій Князєв.

За його словами, підрозділи патрульної поліції будуть охоплювати навіть найвіддаленіші населені пункти країни, реагуючи на повідомлення швидко та ефективно.

«Ми повинні мати один уніфікований стиль роботи, не розділяючи її на «сільську» та «міську», – наголосив Сергій Князєв.

Крім того, він додав, що планується переведення усіх нарядів, які прибувають першими на місце події, на використання електронної форми рапорту. Це дозволить в подальшому значно розвантажити роботу поліції.

«Ми хочемо, щоб усі наряди груп швидкого реагування уніфікувались під електронний рапорт. На сьогодні ми маємо 1110 нарядів патрульної поліції і ГРПП (груп реагування патрульної поліції – ДК.), які одночасно несуть службу у державі», – повідомив Сергій Князєв.

Нагадаємо, Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що з 12 червня в на автошляхах України працює дорожня поліція.

Учора, 15 червня, Сергій Князєв повідомив, що у восьми регіонах України впроваджені пілотні проекти поліцейських детективів.

Крім того нагадаємо, що найближчим часом буде змінено підхід до підготовки фахівців кримінальної поліції.

Раніше в рамках реалізації проекту детективів на базі відділу поліції Борисполя Київської області Консультативна місія ЄС передала Нацполіції ІТ-обладнання вартістю понад мільйон гривень.

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар