Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЮТ звернувся до КС з приводу змін закону про вибори

0 14

Депутати Верховної Ради, члени фракції Блоку Юлії Тимошенко просять Конституційний Суд визнати таким, що не відповідає Конституції, закон «Про внесення змін до закону «Про вибори Президента» про організацію роботи виборчих комісій».

Про це повідомила прес-служба БЮТ, передають «Українські новини».

На думку заступника голови фракції БЮТ Андрія Портнова, цей закон порушує конституційний принцип рівності громадян бути обраними.

Депутат відзначає, що його політична сила усвідомлює, що КС не встигне за час, що залишився до дня виборів, ухвалити рішення за цим поданням.

Водночас парламентарії від БЮТ пояснюють своє прохання до суду бажанням встановити істину.

Прес-служба не уточнює, яка кількість депутатів звернулася до КС.

Як повідомлялося, 5 лютого закон «Про внесення змін до закону «Про вибори Президента» про організацію роботи виборчих комісій», яким скасовується необхідність присутності на засіданні виборчкому мінімум 2/3 його складу для визнання повноважності, набрав чинності.

Верховна Рада ухвалила цей закон 3 лютого.

Кандидат в Президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає внесені зміни такими, що руйнують виборчий процес, і закликала світову спільноту відреагувати на них.

Джерело:

proUA

Залиште коментар