Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЮТ завалить позовами суди, але не допустить виборів

0 19

БЮТ має намір завалити позовами адміністративні суди з метою не допустити дострокових парламентських виборів. Про це заявив в інтерв’ю газеті «Дело» народний депутат від БЮТ Андрій Портнов.

«Виборчий процес складається з десятків етапів, які здійснюються органами влади. Ми за формальними ознаками практично завалимо позовами адміністративні суди. Створимо на цей період найпотужнішу розгалужену на всі регіони України (аж до районів) юридичну службу, яка буде оскаржувати щонайменші формальні і фактичні події, якщо вони відбуватимуться у виборчому процесі», – заявив Портнов.

«Це робитиметься з тим, щоб, підійшовши до дати виборів, ми змогли визнати їх недійсними. Але тільки в тому випадку, якщо вони, не дай Бог, почнуться. Тому ті, хто пропонує витратити 150-200 мільйонів доларів на вибори, хай інвестують їх в соціальні проекти», – повідомив він.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар