Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЮТ визначив А.Портнова відповідальним за відстоювання позиції Ю.Тимошенко в судах, – джерело у фракції

0 15

Нардеп від БЮТ Андрій Портнов визначений відповідальним за відстоювання позицій кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко в судах. Про це РБК-Україна повідомило джерело з фракції БЮТ. “Сьогодні на засіданні, за участю Юлії Тимошенко було прийнято рішення йти до кінця. І тепер основне завдання – відстояти перемогу в судах. Андрій Портнов був призначений керівництвом БЮТ відповідальним за цей процес”, – сказав він.

При цьому, депутат додав, що усі присутні на засіданні фракції БЮТ відчули, що у “А.Портнова немає особливого ентузіазму, і вочевидь усі розуміють, враховуючи наші позиції у Вищому адмінсуді України, ми очевидно не зможемо відстояти перемогу”. “Добитися оголошення 3 туру президентських виборів у найкоротші терміни було визначено одним із завдань БЮТ”, – сказав співрозмовник інформагенства.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар