Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЮТ вимагає порушити кримінальну справу проти суддів КС

0 14

Блок Юлії Тимошенко наполягає на порушенні кримінальної справи за фактом ухвалення Конституційним Судом неправосудного рішення у справі про конституційність формування коаліції фракціями та депутатами.

Про це журналістам повідомив депутат Верховної Ради від фракції БЮТ Віктор Швець, який супроводжував лідера блоку свого імені Юлію Тимошенко в Управління підтримки державного обвинувачення в судах Генеральної прокуратури при дачі пояснень про тиск на суддів КС, передають «Українські новини».

«Ми наполягаємо на тому, щоб було порушено кримінальну справу за фактом ухвалення суддями КС неправосудного рішення», – сказав він, вийшовши з будівлі управління після дачі пояснень Тимошенко.

У свою чергу Тимошенко відзначила, що під час розмови виклала свою позицію щодо незаконності рішення КС у вищезгаданій справі.

Вона також повідомила працівникам Генпрокуратури про те, що мала в своєму розпорядженні інформацію про спроби підкупу суддів КС з метою ухвалення ними незаконного рішення.

Тимошенко також відзначила, що пред’явила працівникам Генпрокуратури два рішення КС, одне датоване 2008 роком, про те, що коаліція формується лише депутатськими фракціями, і рішення КС від 6 квітня, згідно з яким коаліцію також можуть формувати фракції та окремі депутати.

За її словами, наявність таких двої діаметрально протилежних рішень говорить про упередженість КС.

На думку Тимошенко, її виклик в Генпрокуратуру у цій справі є початком політичних репресій.

Нагадаємо, КС 6 квітня ухвалив рішення у справі про офіційне тлумачення порядку формування парламентської коаліції і статусу позафракційних депутатів. Завтра КС планує оприлюднити це рішення. Сьогодні в інтернет-ЗМІ з’явилася інформація, що КС визнав законним індивідуальне членство депутатів в коаліції.

6 квітня Тимошенко заявила, що на неї здійснюється тиск з боку Генеральної прокуратури.

За її словами, після того, як вона провела прес-конференцію і повідомила про спроби підкупу суддів Конституційного Суду при розгляді конституційності формування коаліції фракціями і депутатами, відносно неї почався тиск з боку влади, і Генпрокуратура викликала її для надання інформації про тиск на КС.

29 березня Тимошенко заявила про спроби Партії регіонів підкуповувати суддів КС за мільйон доларів для визначення судом конституційним формування коаліції фракціями і депутатами.

Лідер БЮТ заявила, що суддям запропонували написати заяву про звільнення за власним бажанням з гарантованим забезпеченням пенсії великого розміру.

Президент Віктор Янукович має намір оголосити позачергові вибори Ради у разі, якщо КС визнає коаліцію неконституційно сформованою.

Джерело:

proUA

Залиште коментар