Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЮТ вніс до ВР законопроект про заборону голосувати вдома без документального підтвердження неможливості прибути до місця голосування за станом здоров’я.

0 30

Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Валерій Писаренко вніс на розгляд Верховної Ради України законопроект №5509 “Про внесення змін до закону України “Про вибори Президента України” (щодо недопущення спотворення волевиявлення виборців)”. Відповідний проект закону зареєстрований в ВР сьогодні.

Законопроектом пропонується:

– вдосконалити норми щодо внесення змін до попереднього списку виборців;

– обмежити права дільничних виборчих комісій під час внесення змін до уточненого списку виборців;

– покласти на громадян, які звертаються до дільничних виборчих комісії з проханням проголосувати за місцем свого перебування, обов’язок одночасно з відповідною письмовою заявою подавати визначений законом документ, що підтверджує неможливість прибути до приміщення для голосування за станом здоров’я;

– встановити, що скарги, які надійшли до виборчих комісій у день голосування, розглядаються не пізніш як на наступний день після дня голосування.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар