Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЮТ ухвалив рішення оскаржити результати другого туру

0 16

Блок Юлії Тимошенко вирішив оскаржити в судах результати голосування в 2 турі виборів Президента. Про це журналістам повідомила народний депутат, заступник голови фракції БЮТ Олена Шустік, передають «Українські новини».

«Вчора було ухвалено рішення оскаржити результати по дільницях, потім відповідно вимагати перерахунку окружними комісіями, і, найшвидше, якщо буде позитивний результат в судах, то ставити під сумніви загальний результат виборів», – сказала вона.

За словами Шустік, оскарження стосуватиметься голосування на дільницях в багатьох регіонах.

«Дільниць дуже багато, тому що незважаючи на заяву про те, що масових фальсифікацій не було, але вони дійсно є масовими, починаючи з того, що 5-6% проголосувало вдома без довідок, а це дуже велика кількість. Окрім цього голосували «мертві», «живі» і «ненароджені» в Донецькій і Дніпропетровській, плюс «каруселі», – додала депутат.

При цьому вона не змогла відповісти, чи можна за результатами таких позовів призначити 3 тур виборів.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Віктора Януковича на виборах президента України. Таку позицію вона оголосила на засіданні фракції БЮТ у понеділок увечері.

БЮТ вважає, що в Донецькій, Луганській областях і Криму на користь кандидата в Президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича було сфальсифіковано не менш ніж 1 млн. виборчих бюлетенів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар