Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЮТ скликає позачергову сесію на 21 серпня

0 34

Блок Юлії Тимошенко ініціює проведення позачергової сесії Верховної Ради у п’ятницю, 21 серпня. Про це заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін, повідомила «proUA» прес-служба БЮТ.

Він повідомив, що необхідні підписи народних депутатів передані до апарату Верховної Ради.

Перший заступник голови фракції БЮТ зазначив, що на порядку денному буде стояти два питання: розгляд пропозицій Президента України до Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2009 рік» та деяких інших законів України» (р.н. 4735-1).

Друге питання порядку денного – розгляд пропозицій Президента України до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України» (р.н. 4741), повідомив Кожем’якін.

За його словами, розгляд цього законопроекту обумовлений необхідністю подальшого вдосконалення його окремих положень, зокрема щодо скорочення терміну президентської виборчої кампанії зі 120 до 90 днів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар