Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЮТ подасть до КСУ низку подань на предмет відповідності окремих положень закону про держбюджет-2010.

0 21

БЮТ подасть до Конституційного суду України низку подань на предмет відповідності окремих положень закону про держбюджет-2010. Відповідне рішення було ухвалене в ході засідання опозиційного уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, міністру юстиції опозиційного уряду, народному депутату від фракції БЮТ Олені Шустік доручено підготувати конституційне подання про відповідність Конституції ч.2 ст. 26 закону України “Про державний бюджет на 2010 р.” стосовно надання Кабміну права здійснювати видатки “у ручному режимі”; про відповідність Конституції ст. 14 закону України “Про державний бюджет на 2010 р.” стосовно надання Мінфіну права брати зобов’язання від імені України, пов’язані із здійсненням державних запозичень та надання державних гарантій, в тому числі щодо відмови від суверенного імунітету можливих судових справ; про відповідність Конституції п. 8-13 розділу 7 прикінцевих положень закону України “Про державний бюджет на 2010 р.” стосовно зупинення дії окремих законів.

 Крім того, окремим міністрам опозиційного уряду доручено розробити низку законопроектів про внесення змін до закону України “Про державний бюджет на 2010 р.”, які, на думку опозиції, можуть його удосконалити.

Джерело:

РБК -Україна

Залиште коментар