Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЮТ 15-16 лютого подасть у ВАСУ позов щодо оскарження результатів виборів

0 15

БЮТ 15-16 лютого подасть у Вищий адмінсуд України (ВАСУ) позов щодо оскарження результатів виборів. Про це на брифінгу заявив голова фракції БЮТ Іван Кириленко, передає кореспондент РБК-Україна.

“БЮТ сьогодні, максимум завтра, подасть відповідну скаргу у ВАСУ. Ми повністю готові до цього… і я просив би усіх дочекатися рішення суду”, – сказав він. При цьому І.Кириленко додав, що питання участі БЮТ під час інавгурації нового Президента буде обговорюватися на засіданні фракції.

Нагадаємо, 14 лютого нардеп від БЮТ Володимир Пилипенко заявив, що у Київському адмінсуді зараз знаходиться 43 судові справи, розгляд частини з яких призначено на понеділок, 15 лютого. “Звертаю увагу, що, наприклад у 2004 р., (причиною) рішення Верховного суду, який скасував постанову ЦВК про оголошення результатів виборів було те, що на момент прийняття ЦВК такого рішення, в судах залишалися нерозглянуті судові справи. Сьогодні ситуація повторюється: протоколи ЦВК складаються під час розгляду судами скарг на протоколи ОВК”, – сказав він.
Нагадаємо, раніше голова ЦВК Володимир Шаповал заявив, що Державна судова адміністрація надала ЦВК довідку, з якої виходить, що станом на 11:00 14 лютого в адмінсудах різних рівнів не перебуває на розгляді жодної справи стосовно виборів Президента України.

Нагадаємо також, що ЦВК оголосила, що перемогу на виборах Президента Україна отримав лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар