Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Бюлетені будуть без Тимошенко і Луценка

0 20

Київський апеляційний адміністративний суд відмовив в задоволенні клопотання Всеукраїнського об’єднання ” Батьківщина ” про зупинку друкування бюлетенів для голосування за партійними списками для забезпечення свого позову.

Суд порахував, що позивач не надав достатніх доказів того, що його інтереси можуть бути порушені, повідомляють «Подробиці»

ВО “Батьківщина” в своєму позові просило визнати незаконним ухвалу Центральної виборчої комісії (ЦВК) від 29 серпня про форму і текст бюлетні у зв’язку з тим, що в бюлетені в першій п’ятірці кандидатів від цієї партії не були вказані екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко і екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Як повідомлялося, з відповідним клопотанням в Київський апеляційний адмінсуд звернувся представник ВО “Батьківщина” в ЦВК Руслан Князевич. У свою чергу, в ЦВК повідомили, що контрольний зразок бюлетенів для голосування за партійними списками вже переданий на поліграфкомбінат “Україна” для друкування.

Теги:

Луценко Юрій, Тимошенко Юлія, виборчий процес, виборче право

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар