Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Більшість українців зазнають трудової експлуатації в РФ та Польщі

0 14

Кожен другий українець, з тих, кому допомогла Міжнародна організація з міграції в Україні, зазнав трудової експлуатації переважно в Російській Федерації та Польщі. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила представник МОМ в Україні Рут Кочмар.

Окрім цього, згідно з даними соціологічного дослідження, проведеного компанією GFK Ukraine на замовлення представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, дедалі більше зростає кількість випадків експлуатації чоловіків.

Р.Кочмар відзначила, що ті, хто має досвід трудової міграції, добре обізнані з потенційними ризиками торгівлі людьми та експлуатації, однак вони більш схильні до ризикованої поведінки.

В ході дослідження було опитано 1 тис. респондентів у віці 14-65 років методом особистого інтерв’ю дома. Опитування було проведено в травні-червні 2011 року. Максимальна похибка становить 3,1%.

Теги:

трудова міграція

Джерело:

УНН

Залиште коментар