Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Білборди спотикання

0 13

В останні тижні Україною прокотилася ціла хвиля інцидентів, коли в різних областях у різний спосіб пошкоджували білбордиз зображенням Віктора Януковича. Так, кореспондент ВВС Україна у Рівному розповідає, що в обласному центрі кілька білбордів закидали яйцями. З початку року невідомі порвали або закидали фарбою також білборди президента України у Києві, Львові, Одесі, Запоріжжі, Рівненській, Закарпатській і Луганській областях.

У низці областей за фактом забруднення чи псування білбордів міліція порушила кримінальні справи за статтею 296 (хуліганство) Кримінального кодексу.

В адміністрації президента на запит інтернет-видання “Українська правда” повідомили, що привітання президента розміщуються на носіях зовнішньої реклами на підставі закону “Про рекламу” як соціальна реклама.

Мер Донецька Олександр Лук’янченко 11 січня назвав пошкодження білбордів президента неетичним. “Я не думаю, що етично зробили ті люди, якщо їх можна назвати … які забризкали чорнилом або фарбою портрети президента. Це зневага до своєї держави, своєї батьківщини і влади”, – заявив пан Лук’янченко.

Натомість, у “БЮТ-Батьківщині” появу білбордів називають невчасною рекламною кампанією президента Януковича та заявляють, що міліцію начебто змушують їх охороняти.

Теги:

хуліганство, соціальна реклама

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар