Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Бідна Феміда

0 21

Державна судова адміністрація України звернулася до президента Віктора Януковича з проханням забезпечити належну оплату праці працівників апаратів судів у 2012 році і передбачити на це в загальному фонді державного бюджету збільшення витрат у розмірі 473,8 млн грн.

Як повідомляє прес-служба судової адміністрації, голова Державної судової адміністрації Руслан Кирилюк звернувся до президента з листом щодо критичної ситуації з фінансуванням видатків на оплату праці працівників апаратів місцевих та апеляційних судів та необхідності забезпечення здійснення видатків на оплату праці виключно за рахунок коштів загального фонду держбюджету.

«Під час формування проекту держбюджету на 2012 рік Державна судова адміністрація порушувала питання щодо дефіциту видатків загального фонду державного бюджету на оплату праці разом з нарахуваннями. При цьому фінансування частини витрат на оплату праці передбачалося із спеціального фонду державного бюджету України за рахунок надходжень коштів від справляння судового збору», — наголошується в повідомленні.

Разом з тим, згідно з інформацією, фактичне надходження коштів від сплати судового збору за період з початку року значно менше запланованих показників, а прогнозований дефіцит коштів на кінець поточного року складе близько 770 млн грн.

У зв’язку з цим Кирилюк звернувся до президента щодо надання доручення Кабінету міністрів про нагальну розробці проекту закону «Про внесення змін до закону України„ Про державний бюджет України на 2012 рік “, в якому передбачити фінансування витрат в сумі 1,3 млрд грн на оплату праці працівників апаратів судів та нарахування до фонду заробітної плати 473,8 млн грн виключно за рахунок загального фонду державного бюджету.

Нагадаймо, у 2012 році середня зарплата українських суддів збільшиться більш ніж удвічі.

Теги:

Державна судова адміністрація, фінансове забезпечення судів, статус суддів

Залиште коментар