Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Безвізу для України – бути

0 31

Сьогодні Рада Європейського Союзу схвалила без обговорення остаточне рішення про лібералізацію візового режиму для України.

Наступним кроком на шляху до безвізу є спільне підписання рішення представником Мальтійського головування і Президентом Європарламенту, яке відбудеться 17 травня в Страсбурзі. На ньому також буде присутній Президент України Петро Порошенко.

Після підписання рішення буде опубліковано в офіційному журналі ЄС і вступить в силу через 20 днів після цього. Орієнтовно безвізовий режим українцям можна очікувати вже з 11 червня. Після цього громадянам України, які мають біометричні паспорти, більше не потрібні візи при короткостроковому перебуванні протягом 90 днів у всіх державах-членах ЄС, за винятком Ірландії і Великобританії, а також чотирьох країн, що не входять в Шенген.

Нагадаємо, Європарламент схвалив скасування віз для України на засіданні 6 квітня, а 20 квітня за лібералізацію візового режиму для України виступила Єврокомісія.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар