Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Безоплатну правову допомогу очолить Мороз – Мін’юст пояснить, чому

0 161

Кандидатом на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги визначено Павло Мороз.

Відповідне рішення було прийнято виконуючої обов’язки Державного секретаря Мін’юсту Оленою Косолапова за результатами проведеного конкурсного відбору.

Нагадаємо, етап співбесіду успішно пройшли два кандидати: заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз і адвокат Олексій Шевчук.

Після оголошення результатів конкурсу 2 червня низка організацій і експертів висловили публічну незгоду з порядком його проведення.

У свою чергу, Міністр юстиції запросив усіх керівників регіональних місцевих центрів і керівників бюро на відеоконференцію, яка відбудеться в приміщеннях обласних управлінь юстиції сьогодні, 6 червня, о 10:00. Міністр збирається «розвіяти міф, що новообраний Директор Координаційного центру Павло Мороз збирається взяти систему БПП під контроль і звільнити людей, які в ній працюють».

Порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги затверджено наказом Мінюсту від 10 травня 2017 року № 1515/5.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар