Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Безкоштовне навчання

0 16

Міністр юстиції Олена Лукаш підписала наказ «Про внесення зміни до наказу Міністерства юстиції України від 09 липня 2007 року № 473/5».

Згідно документу, держпідприємство «Інформаційний центр» безкоштовно навчатиме роботі з реєстрами інформаційної мережі Міністерства юстиції реєстраторів, державних виконавців, державних нотаріусів.

Наявність плати за навчання була перешкодою в отриманні особами, які мали намір працювати з реєстрами, можливості ними користуватися.

Як запевняє О.Лукаш, наявність безкоштовного навчання збільшить кількість операторів реєстрів, приведе до економії бюджетних коштів, поліпшить рівень професіоналізму кадрів, і, як наслідок, поліпшить якість послуг, що надаються населенню.

Джерело:

ЛігаБізнесІнформ

Залиште коментар