Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Без знання української мови в міліцію не братимуть

0 13

Президент Віктор Янукович підписав закон «Про внесення змін до статті 17 закону України «Про міліцію» щодо вимог до осіб, яких приймають на службу в міліцію», що передбачає введення вимоги про знання української мови для прийому на роботу в міліцію. Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Закон уводить низку додаткових критеріїв для претендентів на посаду в органах міліції. Зокрема, встановлюється, що на службу в міліцію приймаються громадяни України, які досягли 18-річного віку, мають повну загальну середню освіту, а також якості, передбачені колишньою редакцією закону про міліцію.

До цього законодавство передбачало лише, що на роботу в міліцію можуть бути прийняті громадяни, здатні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, освітнім рівнем, фізичною підготовкою та станом здоров’я виконувати покладені на міліцію завдання.

Також у законі більш чітко прописано умови заборони прийому на роботу до міліції осіб, яких раніше притягали до кримінальної відповідальності.

Якщо до внесення цих змін закон установлював, що в міліцію не приймаються особи, яких раніше засуджували за скоєння злочину (крім виправданих судом), то, відповідно до нового закону, заборонено прийом на роботу в міліцію осіб, які були засуджені за злочин вироком суду, що набув чинності, а також осіб, щодо яких було винесено рішення про закриття кримінальної справи з нереабілітуючих підстав.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар