Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Без урахування поправок Президента Податковий кодекс буде ветовано

0 28

Президент України Віктор Янукович передав у Верховну Раду свої зауваження до Податкового кодексу. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання “Комерсант-Україна“. Видання зазначає, що без їх урахування Податковий кодекс буде ветовано.

Серед найважливіших поправок Голови держави – відмова від контрольних перевірок – пропонується залишити тільки камеральні і документальні, а також скоротити терміни планової виїзної документальної перевірки з 30 до 20 днів (для малого бізнесу – з 20 до 10 днів), а терміни позапланової – з 15 до 10 днів (з 10 до 5 днів), перевірки достовірності заявки на відшкодування ПДВ – з 60 до 40 днів. В. Янукович хоче виключити і норму, що дозволяє податковим органам переривати аудиювання компаній. Крім того, Президент наполягає на стягненні донарахованих платежів і списанні коштів з рахунків підприємств тільки за рішенням судів. У процедурі відшкодування ПДВ запропоновано повернути пеню за затягування державою повернення податку, процедура виписки податкових накладних залишиться колишньою – без їх реєстрації в спеціальному реєстрі. Поріг доходів компаній, що знаходяться на єдиному податку, які до 2016 р. обкладатимуться по нульовій ставці, можуть збільшити з 100 тис. до 300 тис. грн. Наполягає адміністрація президента і на введенні податку на нерухомість – до 1 травня 2011 року Кабмін повинен розробити відповідний законопроект

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар