Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Берлінський суд відмовив Дем’янюку у скасуванні депортації

0 13
Адміністративний суд Берліна відхилив апеляцію Джона (Івана) Дем’янюка, якого підозрюють у співпраці з нацистами.

Дем’янюк просив суд примусити уряд Німеччини відмовитися від заяви про готовність прийняти екстрадованого у себе. Однак у заяві суду зазначено, що США можуть вислати уродженця Української РСР і без згоди Берліна. Німецький адвокат Дем’янюка заявив, що оскаржить рішення суду, повідомляє Bloomberg.

Німецькі слідчі вважають, що Дем’янюк працював охоронцем у концентраційному таборі Собібор, що знаходиться на території Польщі. Суд Мюнхена виписав ордер на арешт Дем’янюка; відтоді Німеччина веде зі США переговори про висилку колишнього пособника нацистів. Депортація Дем’янюка неодноразово відкладалася: його адвокати стверджують, що 89-річний колишній автомеханік занадто сильно захворів і не в змозі перенести авіапереліт.

Нагадаємо, 23 квітня міністерство юстиції США оголосило, що Дем’янюк достатньо здоровий, щоб депортувати його до Німеччини. А 1 травня Федеральний апеляційний суд США дозволив депортацію до Німеччини Джона Дем’янюка, якого звинувачують у пособництві нацистам при знищенні 29 тисяч в’язнів концтаборів.

Як повідомлялося вчора, адвокати Дем’янюка направили у Верховний суд США клопотання про призупинення його депортації.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар