Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Беркут” знову відзначився

0 46

Під час блокування людьми автобусів з Беркутом хтось почав штовхати один з них. У цей момент з автобусу вискочили правоохоронці, які почали бити людей, що стояли поруч.

Луценку розбили голову. Як повідомила дружина Луценка, екс-міністр втратив свідомість. “Ми годину з Юрою намагалися добитися від Беркуту правди про їхні подальші дії, вимагали показати документи і зняти маски. Годину вони відпиралися. Після того, як ми вийшли з автобусу, люди продовжували вимагати від беркутівців показати посвідчення і зняти маски, щоб бачити їх обличчя і ідентифікувати, як вони ідентифікуюють мітингуючих”, – написала вона.

За її словами, натомість беркутівці почали бити людей.

Також під час сутичок біля будівлі Святошинського РВВС постраждали11 мітингувальників. Вони доставлені каретами “швидкої допомоги” до Київської міської клінічної лікарні № 17 і Київської обласної лікарні.

Про це повідомила прес-служба уповноваженого Верховної Ради з прав людини, посилаючись на дані Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації.

Водночас у прес-службі Міністерства внутрішніх справ не назвали точну кількість травмованих силовиків, однак заявили, що під час сутичок в ніч на 11 січня “близько двох десятків працівників “Беркуту” отримали різні ушкодження, одного із них госпіталізовано із переломом ноги”.

Залиште коментар