Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Бельгія виділила 1,5 млн євро на генератори для подолання наслідків катастрофи на Каховській ГЕС

0 21

Уряд Бельгії виділив 1,5 мільйона євро на придбання генераторів через бельгійську команду швидкої допомоги b-fast. Ця допомога має важливе значення для українських областей, що постраждали від терористичної атаки ворога на Каховській ГЕС.

«Дякую Уряду Бельгії за оперативне рішення про допомогу Україні. Додаткове обладнання допоможе енергетикам оперативніше впоратися з наслідками повені, яка сталася через теракт росіян на Каховській ГЕС. Ми дуже цінуємо підтримку партнерів у ці складні для України часи», – зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

Нагадаємо, 8 червня на полях засідання ради міністрів країн Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР – OECD) Герман Галущенко та Міністр енергетики Бельгії Тіна Ван дер Стратен досягли домовленості про надання Україні бельгійською стороною аварійних генераторів для подолання наслідків повені через катастрофу на Каховській ГЕС.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення Бельгія спрямувала до України чотири вантажі гуманітарної допомоги у вигляді обладнання вагою понад 36 тонн.

 

 

 

 

Міністерство енергетики України

Залиште коментар