Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЕБ реалізовуватиме спільний проект з одним з найкращих університетів світу

0 61

Бюро економічної безпеки України співпрацюватиме з Каліфорнійським університетом у Берклі з питань методології аналізу великих масивів даних, економічного аналізу, макроекономічного прогнозування, виявлення ризиків, застосування на практиці великих наукових досягнень.

Каліфорнійський університет у Берклі за більшістю рейтингів є найкращим публічним університетом світу і єдиним публічним університетом, що входить до першої десятки найкращих навчальних закладів світу.

Звернення БЕБ про співпрацю у науково-прикладному розвитку аналітичного блоку Бюро було підтримане Каліфорнійським університетом.

Планується напрацювання спільного довгострокового проекту.

Наразі відбулася перша онлайн-зустріч співробітників БЕБ з Професором економічного факультету Каліфорнійського університету в Берклі Юрієм Городніченком.

На початку зустрічі Директор БЕБ Вадим Мельник зазначив, що актуальним аспектом в діяльності БЕБ є інституційне становлення, розвиток структури, набуття співробітниками нових компетенцій, напрацювання методик на випередження.

“Для представників головного аналітичного органу України, дуже важливо відчувати підтримку наших стратегічних партнерів, однодумців. І ще приємніше від того, що Берклі визначив саме нашого співвітчизника, основною контактною особою, – підкреслив Вадим Мельник, – З боку Бюро ми гарантуємо прозорість, системність, орієнтованість на результат, якісне впровадження найкращих наукових рекомендацій.”

Особливо важливим є те, що значна частина досліджень професора Городніченка присвячена грошово-кредитній політиці, фіскальній політиці, оподаткуванню, економічному зростанню, ціноутворенню і бізнес-циклам.

Сторони домовилися про подальшу співпрацю та академічну підтримку, що є першим кроком у співпраці між БЕБ та академічною спільнотою.

Довідково

Університет Каліфорнії, Берклі (англ. University of California, Berkeley) – вищий науковий та навчальний заклад США, заснований 1868 року. Розташований у Берклі — передмісті Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Це найстаріший та найпрестижніший кампус системи Каліфорнійського університету, яка налічує десять кампусів у Каліфорнії.

Академічні програми Берклі, яких налічується понад 300 вважаються одними з найкращих у світовій вищій освіті.

Професор Юрій Городніченко з 2007 року співпрацює з Національним бюро економічних досліджень (NBER) та Інститутом економіки праці США. З 2009 року – запрошений дослідник у Федеральному резервному банку Сан-Франциско. Консультант Європейського інвестиційного банку та Європейського центрального банку та є головою Міжнародної академічної ради Київської школи економіки (KSE).

 

Бюро економічної безпеки України

Залиште коментар